Yasaklı sitelere kolay yoldan giriş için vpn yükleme ve kullanımını anlatıyoruz

Yasaklı sitelere giriş için vpn nasıl yüklenir ?

Yasaklı sitelere giriş için vpn nasıl yüklenir.

Son zamanlarda zararlı sitelerin yanısıra birçok faydalı siteye anlam veremeyeceğimiz bir şekilde erişim engeli getiriliyor.

Google Chrome eklentisi kullanarak yasaklı sitelerin engelini kolayca aşabiliriz,bu yazımızda google chrome üzerine Touch VPN isimli ücretsiz , reklamsız ve hızlı VPN kurulumunu yapacağız.

Kuruluma başlıyoruz

ilk olarak Chrome adres çubuğuna chrome://extensions yazarak eklenti yönetimi sayfasını açıyoruz.

Alt kısımdaki Daha fazla uzantı edinin yazısına tıkladığımızda Chrome Web Mağazası açılacaktır.

chrome://extensions sayfası

chrome://extensions sayfası

Bu sayfadaki sol üst kısımdaki arama kutucuğuna VPN yazıp Enter tuşuna bastığımızda VPN ile alakalı eklentiler listelenecektir.

Bizim kullanacağımız eklenti Touch VPN eklentisidir üyelik,reklam vb içermediği ve hızlı çalıştığı için tercihimiz bu yönde olmalıdır.

VPN Arama Sonuçları

VPN Arama Sonuçları

Listedeki Touch VPN uzantısının yanındaki + CHROME'A EKLE butonuna tıklıyoruz açılan eklenti yükleme onay penceresindeki Uzantı Ekle butonuna tıklıyoruz eklentimiz sorunsuz bir şekilde yüklendiyse chrome://extensions bölümünde listelenecektir burada sağ kısımdaki Etkin yazan kutucuğun işaretli olduğuna dikkat ettikten sonra buradaki işimiz bitti bu sayfayı kapatabiliriz.

Eklenti Yükleme Onay Penceresi

Eklenti Yükleme Onay Penceresi

Eklenti Etkinleştirme

Eklenti Etkinleştirme

Yasaklı Sitelere Giriş

Chrome sağ üst köşesinde çıkan Yeşil Touch VPN simgesine tıklayın açılan pencerenin ortasındaki Bağlanmak için tıklayın yazan yere tıkladığınızda artık yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları